ZÁMEČNICTVÍ-STROJÍRNA-LIBEREC

Zakázková výroba z nerezu

Nerezový materiál je v dnešní moderní době jeden z nejžádanějších materiálů a to zejména pro jeho snadnou údržbu a vysokou životnost. Široké možnosti kombinací nerezu se dřevem nebo sklem umožňuje vnést do interiéru, ale i exteriéru rodinných domů či komerčních prostor kus elegance a moderní architektury.

Zakázková výroba z nerezu Liberec

Práce s nerezem vyžaduje zvláštní péči a ohleduplnost. Každý svár, každou plochu je nutno dokonale začistit, zabrousit a vyleštit. Při práci s nerezem dbáme na nejvyšší kvalitu zpracování

 

Nejčastěji vyrábíme:      

  • Nerezové branky
  • Nerezové ploty
  • Nerezové zábradlí 
  • Nerezové schodiště

Hlavní důraz klademe na vysokou kvalitu výrobku, propracovanost detailů, rychlou montáž a v neposlední řadě spokojenost zákazníka. Naše práce spočívá od samotného zaměření, cenové nabídky, výroby, až po konečnou montáž. Výrobky dodáváme v co nejkratší dodací lhůtě, závisející na náročnosti a rozsahu prací.

 

Naše firma funguje na českém trhu již dlouhou dobu. Díky bohatým zkušenostem, které naše firma v oblasti výroby z nerezu má, zhotovujeme veškeré výrobky precizně a s ohledem na nejvyšší řemeslnou kvalitu. Na ukázku našich vyhotovených prací se podívejte do galerie referencí.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte nás.